Genel Müdürümüzden Mesaj

ENTEGRE olarak temel görevimiz, "Proje Yönetimi Hizmetleri" sunduğumuz projelerde, İşverenimizin hedef ve beklentilerinin gerçekleşmesini sağlamak ve karşılaşılabilecek sorunları en optimum şekilde çözmek için gereken tüm çalışmaları proaktif olarak yürütmek temel görevimizdir.

"Proje Yönetimi" denidiğinde ilk akla gelen insan ve koordinasyondur. ENTEGRE için bilgili, tecrübeli, verimli ve etkili olmak ve en iyi ekiple çalışmak en önemli değerlerimizdir. Sürdürülebilir bir BAŞARI için, devamlı olarak kadromuzu ve sistemlerimizi geliştirmeye ve uzmanlık konularımızda daha iyi olmak için gerekli çalışma ve eğitim ortamını oluşturmaya çalışıyoruz. Kadromuz, bilgimiz ve tecrübemiz kadar başarılı olduğumuza inanıyoruz. İşverenimize, yaptıklarımızla ve yaklaşımımızla doğru seçim olduğumuzu göstermemiz için, kadromuzu sektörün en iyileri ile güçlendirmeye çalışıyoruz. Bu amaçla şirket politikamızda insana yatırım en öncelikli konumuzdur.

ENTEGRE’nin gerçekleştirdiği her projede başarının en büyük faktörü, takım ruhunun oluşturulmasıdır. Ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, kendisini ve kurumunu geliştirecek kadar çalışkan, başarılı azimli ve yaratıcı arkadaşlarla bir arada çalışma arzusundayız.

Kemal OKUMUŞ